Покришка Continental Cross King II 27,5 2.3 TR
678.20грн.
- Немає в наявності
- Виробник: Continental
- Модель: 2226
Continental Cross King II 27,5x2.3
Опис
Покришка Continental Cross King II 27,5x2.3 — це швидкісна модель, розроблена спільно з професійною командою Topeak-Ergon MTB. Вона займає проміжну позицію між серіями Race King та Mountain King, поєднуючи низький опір коченню з упевненим зчепленням. Попри агресивний малюнок протектора, шина котиться плавно та майже безшумно, що робить її універсальним вибором для крос-кантрі та трейлових маршрутів.
Характеристики
- ✔️ Артикул: 0150290
- ✔️ Розмір: 27,5 x 2,3 дюйма (ETRTO 58-584)
- ✔️ Каркас: 3 шари, 180 TPI
- ✔️ Тиск: 3,5 – 4,5 bar
- ✔️ Вага: 782 г
- ✔️ Бортовий сердечник: арамідний відкидний (Aramid Foldable)
- ✔️ Схвалення для електровелосипедів: до 25 км/год
Переваги
- ✅ Висока швидкість кочення: Протектор оптимізовано для мінімального опору, що дозволяє підтримувати високий темп на твердих ґрунтах.
- ✅ Чудове зчеплення: Яскраво виражені виступи забезпечують надійний контакт на гравії, камінні та корінні навіть у вологих умовах.
- ✅ Захист від проколів: Система ShieldWall у конструкції каркаса значно знижує ризик пошкодження бігової поверхні.
- ✅ Універсальність: Плавний і адаптивний протектор ефективно працює на різних типах поверхонь — від укочених трейлів до пухкого ґрунту.
Особливості
- ⭐ ShieldWall: Тришарова технологія каркаса (180 TPI) із посиленим захистом від порізів і проколів, яка не обтяжує шину.
- ⭐ Tubeless Ready (TR): Покришка готова до безкамерного використання, що дозволяє знизити вагу, зменшити ризик «зміїного укусу» та покращити прохідність на низькому тиску.
- ⭐ Арамідний сердечник: Складаний борт робить шину легкою та зручною для транспортування, а також спрощує монтаж і демонтаж.
Рекомендації
- ⚙️ Налаштування тиску: Для максимального зчеплення на м'яких ґрунтах використовуйте нижню межу тиску (3,5 bar), для твердих покриттів — верхню (4,5 bar).
- ⚙️ Використання на e-bike: Покришка схвалена для електровелосипедів із обмеженням швидкості до 25 км/год — дотримуйтесь рекомендованого тиску та не перевищуйте максимального навантаження.













































































