Колодки гальмівні Cooma EX sport для Magura Pad 8.R, 8.P, 8.S, MT5 MT7
120.00грн.
- В наявності
- Виробник: Cooma
- Модель: 2756
Cooma EX Sport Гальмівні колодки для Magura MT5 та MT7
Опис
Гальмівні колодки Cooma EX Sport розроблені для гідравлічних гальмівних систем Magura MT5 та MT7. Спеціальна органічна суміш із мідними гранулами забезпечує стабільну гальмівну потужність і підвищену зносостійкість. У комплекті чотири пари колодок, що вистачає для повної заміни у двох супортах.
Характеристики
- ✔️ Сумісність: Magura MT5, MT7
- ✔️ Матеріал: органічний композит із мідними гранулами
- ✔️ Кількість в упаковці: 4 пари (на 2 гальмівні супорти)
- ✔️ Стандарт безпеки: сертифіковано TUV Rheinland відповідно до EN14766:2005
Переваги
- ✅ Низький рівень шуму: колодки працюють тихо, не створюють дискомфорту під час їзди.
- ✅ Відмінне відведення тепла: конструкція та матеріал запобігають перегріву навіть при інтенсивному гальмуванні.
- ✅ Подвійний термін служби: порівняно зі звичайними колодками зношуються вдвічі повільніше, що забезпечує тривале безпечне використання.
Особливості
- ⭐ Формула з міддю: мідні гранули в складі поліпшують теплопровідність і гальмівну ефективність, зменшуючи фейдинг.
- ⭐ Сертифікація TUV Rheinland: продукція пройшла незалежні випробування на відповідність європейському стандарту EN14766:2005, що підтверджує її надійність.








































































